Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare

Angel Eyes(+16)

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Angel Eyes(+16)

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) la data de Lun Noi 19, 2012 11:25 am

Din nou a doua? Nu e cinstit.
Da imi place la nebunie si
Sasuke laso mai moale cu gindurile.
Vreau next ca mor de curiozitate. nebun

Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Reputatie : 14

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.

Vezi profilul utilizatorului http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Myst87 la data de Joi Noi 29, 2012 8:41 am

mi-a placut faza cand sasuke i-a pus mana pe fund:))
frumos cap:X astept next-ul:*

Myst87
Incepator Forum
Incepator Forum

Reputatie : 100

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Sam Apr 06, 2013 3:13 am

Capitolul 6

~Din perspectiva lui Sasuke~
A trecut deja o săptămână şi sincer mă bucur că rozalia a renunţat la aşa zisa ei răzbunare în care ne punea pe toţi în pericol,adica de ce nu ar fi renunţat,noul ei iubiţel îi cam ocupă tot timpul nu prea mai face şi alte lucruri în afară să îl pupe pe ăla toata ziua pe holurile liceului,prin băi,debarale şi prin multe alte locuri.Nu am mai vorbit cu ea decât o dată sau de doua ori şi atunci când ne-a obligat blondul de Naruto să ieşim toţi în club,serios chiar şi atunci tot ea se distra cel mai bine fâţâindu-se pe lângă toţi băieţii de acolo.
E deja 12 noaptea,iar eu nu mă pot opri din a mă gândi la ea,cred că în curând o iau razna.
Mă ridic nervos din pat,mă îndrept către dulap îmi iau o pereche de blugi albaştri,un tricou alb care scotea în evidenţă corpul meu bine lucrat şi o pereche de adidaşi albi,apoi ies din casă cu destinaţia CLUB.
Ajung în faţa clubului şi mă uit confuz către intrarea unde se afla un bărbat destul de solid îmbrăcat într-un costum negru.
Trec nepăsător spre el şi intru înăuntru unde se auzea muzica destul de revigorantă şi erau multe fete frumoase care dansau.Merg către bar şi command ceva de băut când dintr-o dată lângă mine se aşează o fată roşcată,avea parul lung lăsat pe spate,îmbracată intr-o rochie scurtă, roşie,cu o palmă mai jos de fund şi în picioare avea nişte pantofi cu tocul foarte înalt.
Se apropie de mine cu nişte mişcări destul de lascive şi mă întreaba dacă vreau să dansez.Îmi aduc aminte motivul pentru care am venit aici şi îi spun că da ridicându-mă de pe scaunul pe care stăteam.
Dupa vreo 3 ore în care am dansat şi am băut tequila îi spun roşcatei pe care am aflat că o chemă Karin că plec şi o întreb dacă are ceva de făcut în restul serii.Aceasta dă negativ din cap şi ieşim împreună afară unde comandasem deja un taxi.Ne urcăm şi mergem împreună spre casa mea.
Intrăm în casă mai mult sărutându-ne şi lovindu-ne de toţi pereţii pe care îi întalnisem până ajungem în sfîrşit în camera mea.Îi dau rochia jos roşcatei şi încep să o sărut uşor pe gât strecurând din când în când cateva muşcături care o făceau să scoată gamete de placere,lucru care mă înnebunea cel mai tare.Roşcata nu se lăsa mai prejos rupându-mi dintr-o mişcare cămaşa şi sărutându-mă uşor pe piept apoi din ce în ce mai jos.Mi-a dat şi pantalonii jos eu rămânând în boxeri,apoi se pune peste mine,eu căutându-i deschizătoarea sutienului.În câteva minute eram anâdoi nud înfăşuraţi într-o pătură subţire,eu eram desupra ei sărutând-o şi muscand-o din ce în ce mai violent,după doua ore terminăm şi adormim amândoi fiecare într-o altă parte a patului.

P.S.Maxiii partile +16 le pastrez Sasusaku asa ca nu te plange ca au facut-o prea repede=))[/center]

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:50 am, editata de 3 ori

»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 19

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)

Sus In jos

Mesaj Scris de SasoriXIris la data de Sam Apr 06, 2013 9:04 am

Hellow!! entuziast
Sasuke nesim**tule, deci se pare ca o place pe Sakura .
Totusi Karin isi tot gaseste de lucru, vrea cu adevarat ca nasul sa ii fie taiat? Si-l baga prea tare in trebuile altora.
Desi..daca l-as vedea si eu pe Sasuke intr-un club
Ma intreb daca Sakura va fi surprinsa sau daca se va comporta indiferent ??
Oricum, Max te-am luat .
Yonela, te astept cu un next mai super ca acesta. Stiu ca te poti intrece din ce am citit la celelalte ficuri.
Ja ne!!

SasoriXIris
Critic
Critic

feminin Scorpion Mesaje : 32

Reputatie : 0

Data nasterii : 27/10/1996

Varsta : 20

Localizare : ~~Cat de departe..sa imi duc inima~~~

Hobbie : Scrisul, cantatul si mai ales Matematica <3

Stare de spirit : C'est la vie! ;)

Comentarii :

Vezi profilul utilizatorului http://sasu-saku.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) la data de Sam Apr 06, 2013 9:17 am

Esti atit de minunata
Si Sasuke merita biciuit nebun nebun nebun nebun
Cum adica el si cu Karin nuu nuu nuu nuu nuu nuu , deci o iau si o dau in gunoi gunoi ,
Vreu cit mai repede next si sper ca ai inceput deja a scrie.
Deci nextttttttttttttttt sarut iubire iubire iubire

Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Apollo la data de Sam Apr 06, 2013 9:44 am

Nesimtita de Sasori, imi ia locul intai!! Nu e corect eu am citit prima nebun nebun !
vai de pielea ta Sasori, oricum Sasuke iti dau avertisment: Max a innebunit asa ca si-a bagat coasa la felix si e nou nouta. Straluceste si e gata sa iti sfasie pielea. Dar incep cu Karin, modurile mele de tortura au ruginit nitel dar din pricina unui fic am invatat si moduri nou. Sakura sper sa il bati sa ii ies capacele si Yone vreau next in clipa asta.
Bye BYe sarut !!

Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Data nasterii : 31/10/1997

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii :

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Dum Apr 07, 2013 9:58 am

#Un nou capitol Angel Eyes...Uraa=)))Mda..capitolul a venit cu intarziere si urmatorul cred ca va veni cu mai multa intarziere...dar sper totusi sa va placa:-?desi sunt in pana de inspiratie:D

Angel Eyes-Capitolul 7

Ma trezesc dimineata confuz,cu o durere ingrozitoare de cap si privesc confuz catre zgomotul care venea din fata usii.Ma uit atent si observ ca era Sakura care se uita la mine nedumerita si aproape ca plangea,insa era evident ca incearca sa se abtina.Raman nemiscat si privesc insa in pat si o vad pe Karin care inca dormea cu un picioar peste mine, dezvelita, si eu eram la fel,patura cred ca ajunsese undeva pe jos.
Dupa cateva minute realizez adevarata situatie dar vad ca rozalia nu mai era acolo.Ma ridic repede din pat iau pe mine o pereche de blugi si un tricou,ma incalt cu tenesii si fug repede catre iesirea din bloc in speranta ca o pot prinde din urma pe Saku.
Ajuns in fata blocului priversc in toate directiile si o vad pe rozalie inconjurata de niste baieti care din cate se pare se luau de ea.Ma apropii repede de ei si le spun sa o lase in pace acestia retragandu-se in spate si plecand fara a comenta.Fata fuge de acolo si se indreapta spre mine luandu-ma in brate.Eu ii spun ca totul va fi bine si o sarut parinteste pe frunte apoi imi dau hanoracul care nu stiu cum ajunsese pe mine si il pun pe spatele ei deoarece ploua si fata era uda pana la piele.
Dupa 5 minute ajungem in fata apartamentului meu si la intrare observ ca Sakura avea o oarecare retinere de a intra asa ca o iau pe sus si o duc pe canapeaua din sufragerie unde o pun jos apoi merg spre baia din camera mea pentru a lua un prosop si niste haine de la mine.Cand intru in camera observ ca roscata plecase si patul era facut ceea ce ma linisteste putin,o sa am ocazia sa ii explic rozaliei.
Nu dupa mult timp ii duc prosopul si hainele fetei si ii spun ca poate intra in baie sa se schimbe si sa imi dea hainele de pe ea sa le trimit la spalatorie.Zis si facut.Dupa cam 15 minute in care am stat plictisit pe canapea butonand telecomanda,sincer mai aveam putin si o aruncam pe geam ca nu era nimic frumos,o vad pe Sakura iesind din baie cu hainele ude in mana si cu un tricou de al meu pe ea care ii venea pana la genunchi,lucru care ma amuza foarte tare si cred ca numai pe mine ca ea deja era rosie si tot tragea de el in jos.
-O sa il rupi daca mai tragic atat de el!Spun eu aproape cazut de pe canapea de ras.
-Razi de mine ha?Lasa ca vezi tu!Si dupa ce spune asta ii apare o expresie perversa pe fata si pleaca spre bucatarie de unde se intoarce cu un pahar mare de apa pe care il arunca pe mine.Si asa a inceput o mega bataie cu apa noroc ca aveam o sticla langa mine.
Dupa jumatate de ora eram obositi si am cazut amandoi din picioare pe covor ca eram prea uzi sa ne asezam pe canapea.
O privesc pe rozalie care desi era pe covor si zambea, parea totusi pierduta in gandurile ei asa ca imi vine geniala idée sa o trezesc.Ma ridic usor si se pare ca nu a simtit caci priveste in continuare tavanul alb de parca s-ar difuza vreun film acolo.Ma asez peste ea presandu-i sanii bine conturati cu corpul mei si bingoooo s-a trezit,nu am asteptat sa reactioneze in vreun fel si am sarutat-o putin fortat la inceput dar pana la urma mi-a raspuns si astfel limbile noastre erau intr-un duel continuu de parca nu ar fi vrut sa se opreasca niciodata.
Dupa 10 minute in care ne-am tot sarutat rozalia rupe sarutul si ma intreaba daca hainele ei sunt uscate.Ma ridic de pe ea cu un zambet fortat si ii spun ca au fost aduse si puse pe patul din camera mea.Ea se ridica si merge sa se schimbe inchizand usa in urma ei.
I-a luat asa mult sa se schimbe incat credeam ca o sa adorm,dar dulcele meu somn imi este alungat de rozalie care iese din camera imbracata.Am stat putin holbandu-ma la ea,intradevar era frumoasa,era imbracata intr-o pereche de blugi albi,un tricou crem si un hanorac negru pe deasupra, descheiat putin la fermoar astfel sa i se poata vedea destul de bine conturul sanilor.
-Te mai holbezi mult la mine?Ma intreaba Sakura trezindu-ma din vis.
-D-Da…adica Nu,normal doar nu crezi ca ma holbam la tine,nici nu aveam ce sa vad.Dupa ce termin de vorbit realizez ce am spus si imi dau o palma peste frunte.Rozalia isi da ochii peste cap si imi spune ca trebuie sa plece si ca venise sa ma intrebe daca vreau sa ies cu ea,Naruto si Hinata in seara asta in club.Isi cere scuze ca ma deranjat mai devreme si iese grabita din casa.
Raman putin blocat neintelegand ce se intampla si dintr-o data amintirile mi-au navalit in minte de la momentul in care am plecat spre club,cum am intalnit-o pe roscata,noaptea petrecuta cu ea,venirea Sakurei,alergatul prin ploaie,holbatul la corpul ei bine definit si iesitul in graba pe usa.
Nu am stat sa astept mai mult caci mi-am luat hanoracul si am fugit dupa ea in ploaie desi nu stiam de ce fac asta,puteam pur si simplu sa o las sa plece fara sa imi pese dar simteam ca ceva nu este in regula cu mine,inima imi batea din ce in ce mai tare aproape vrand sa imi sara din piept, iar picioarele mergeau fara a astepta vreo comanda anume ,stiau doar sa urmeze directia in care a plecat si fata.Oare simteam ceva pentru ea sau era doar un sentiment de mila si jena.Nu stiam,nu eram sigur de sentimentele mele,tot ce voiam era sa aflu ceea ce simt cu adevarat chiar daca va trebuii sa o ranesc pentru asta.

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mier Apr 10, 2013 8:58 am, editata de 4 ori

»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)

Sus In jos

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) la data de Dum Apr 07, 2013 9:59 am

Edit
Am dat si eu edit peste un secol. aplauze aplauze
Acum sa revenim la fic.
Sasuke, idiotul, daca o iubea pe Saku nebun de ce a mai facut-o cu Karin,
oh , merita biciuit, Si Saku isi tragea tricoul in jos, iar replica lui
Sasuke ma dat pe spate. apreciere
Vreau next xit mai repede. iubire sarut

Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum