Intrati pe : http://sasu-saku.forumhit.ro/ pentru redirectionare

Angel Eyes(+16)

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Angel Eyes(+16)

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Mar Aug 14, 2012 10:44 am

Hey lume,pai pai m-am gandit sa mai fac si eu un fic..acesta va fi mai pervers ca Playfull Kiss si sper sa va placa.Adevarul este ca inspiratia mi-a venit pe la 2 noaptea cand ma uitam la un film si incepea cu o strada pustie si multi golani...Nu aveam pc ca eram plecata asa ca am scris-o pe caiet!!!:X:XSper sa va placa si Lectura placuta!!

Capitolul 1-Inceputul

Un oraş pustiu,abandonat,fără picior de om care să străbată străzile pline de gropi şi noroi.La câţiva Kilometri se putea zări o fată.Părul ei era roz asemeni florilor din cei mai înalţi cireşi,avea o siluetă perfectă şi un bust destul de generos,ochii ei erau verzi asemeni ierbii proaspete de dimineaţă în care se putea citi tristeţe şi singurătate.Fata se plimba liniştită pe străzile acestui oraş,Tokyo,aşa zisul ei cămin.Fusese abandonată cu mult timp în urmă datorită unei molime din cauza căreia muriseră jumătate dintre locuitorii oraşului.Părinţii,fraţii şi prietenii ei plecaseră,o lăsaseră singură să se descurce cum poate,să îşi câştige singură existenţa.Inima ei era distrusă,până şi iubitul ei,persoana în care avea cea mai mare încredere o abandonase.”Ura”un cuvânt atât de cunoscut în mintea şi inima acestei copile.Fiecare pas pe care îl face pe cimentul rece se simţea asemeni unor ace care îi străpungeau corpul firav şi plin de răni.Violată şi apoi lăsată în mijlocul unei camere dărăpănate în flăcări,aceasta era imaginea ce I se derula mereu şi mereu în minte.Ştia că nu mai are nici o şansă,violul devenise pentru ea cea mai obişnuită activitate.Adevărul este că oraşul nu era tocmai pustiu,golani,drogaţi,işi făceau apariţia în fiecare seară pe străduţele minuscule,batjocorind fete singure şi fără apărare.Deşi ştia acest lucru nu se ferea niciodată să iasă afară singură noaptea,era conştientă că nu îi putea înfrunta,dar nu îi păsa.
Cât despre ea?Ce se putea şti?Numele ei este Sakura Haruno,are 16 ani şi a fost violată prima dată la vârsta de 12 ani,într-o vineri seară,aceaşi seară în care fusese abandonată de toată lumea,seara în care s-a lăsat pradă dorinţelor trupeşti.De atunci obişnuia să iasă mereu în baruri făcând pe animatoarea şi lăsând orice bărbat să profite de corpul şi de aşa zisa ei inocenţă.Deşi fusese odată îndrăgostită,făcuse un jurământ acela de a nu mai iubi pe nimeni cât timp va trăi,credea că toţi bărbaţii sunt la fel.Dar oare era adevărat?Sau există unul care să îi merite dragostea?Se spune că Dumnezeu ne-a rezervat tuturor perechea,dar oare Sakura are una?Va avea ea parte de iubire?
În acelaşi oraş,dar în cea mai bună zonă se pot observa casele celor mai bogaţi oameni..La una dintre ferestrele celei mai înalte vile este un băiat,părul lui negru cu reflexii albastre,ochii lui asemeni onixului şi corpul lui foarte bine făcut pot face orice fată să îl iubească.Numele lui este Sasuke Uchiha,are 16 ani şi este unul dintre descendenţii familiei Uchiha ce-a mai bogată familie din japonica.El este unul dintre cei mai buni elevi de la şcoala lui,dar îi place şi să iasă cu prietenii prin cluburi.Nu este foarte fericit deoarece părinţii lui îl obligă să se căsătorească mai repede ca să îşi poată primii moştenirea…dar lui i se pare un chin căsătoria şi crede că nu va găsi niciodată fata potrivită lângă care să îşi petreacă toată viaţa.Era 12 noaptea şi brunetul nu avea somn aşa că iese să facă o plimbare prin oraş.Nu durează mult plimbarea şi brunetul îşi aduce aminte că mâine va fi ziua lui şi că părinţii nu vor ajunge aşa că îl sună pe Naruto cel mai bun prieten al său şi pe alţi prieteni invitându-i într-un club select din Tokyo apoi se întoarce acasă pentru a îşi face alte planuri.Va întâlni Sasuke persoana cu care să se căsătorească şi care să îi merite iubirea?

[/b]

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:44 am, editata de 9 ori
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

feminin Scorpion Mesaje : 101

Reputatie : 18

Data nasterii : 21/11/1997

Varsta : 19

Localizare : In my fuckin` world:D

Stare de spirit : Fuck of bitches ;)

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Angel Eyes(+16)

Mesaj Scris de Apollo la data de Mar Aug 14, 2012 10:49 am

Gata prima
Mi-a placut.
Saraca Sakura, imi pare rau ce ii sa intamplat
dar totusi chiar daca nu ii mai pasa atunci e suparat
Astept cu nerabdare next si te bat daca nu ma anunti.
Max a scos coasa, bye:*
nebun nebun nebun nebun nebun foc foc foc

Apollo
Admin
Admin

feminin Scorpion Mesaje : 254

Reputatie : 14

Data nasterii : 31/10/1997

Localizare : Tokyo

Hobbie : Grim Reapper

Stare de spirit : Lasa vinu, dai la scoala! :(

Comentarii :

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana~Didy la data de Mar Aug 14, 2012 11:18 am

Waw,e superb..Max,te urasc..mereu dai tu primul com :))))) Deobicei la mine primul capitol este cel mai nereusit pentru ca nu ma pricep la a da tot felul de informatii pentru inceput, iar asta ma face sa grabesc actiunea..Insa tu ai facut-o intr-un mod exceptional...Imi place..succes in continuare :X

Diana~Didy
Incepator Forum
Incepator Forum

Reputatie : 1

Sus In jos

Mesaj Scris de SasuSaku2012 la data de Mar Aug 14, 2012 11:35 am

Wow......m-ai uimit deci esti excelenta....o imaginatie bogata despre fic....pai este super tare totul este ok deabea astept nextul sa ma anunti multumesc sarut sarut sarut sarut
SasuSaku2012
Incepator Forum
Incepator Forum

feminin Balanta Mesaje : 27

Reputatie : 103

Data nasterii : 25/09/1999

Varsta : 17

Localizare : La PC.....

Hobbie : Dau sfaturi.....

Stare de spirit : Depinde de imprejurari....

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 15, 2012 2:58 am

Buna ,

dupa cum am mai spus si pe mess imi pare rau pentru sakura ,
chiar o compatimesc ,
sper sa isi gaseasca marea iubire la un moment dat ,
ma anunti si pe mn de next , ca de nu nebun
crisu te pupaceste

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Joi Aug 16, 2012 10:22 am

Capitolul 2

~Din perspectiva Sakurei~
Este deja ora 12 noaptea,mă îmbrac repede într-o fustă scurtă albastră cu o palmă mai jos de fund,o bluză verde care îmi lăsa la vedere sutienul de aceaşi culoare iar în picioare îmi iau nişte pantofi cu un toc de 8 cm şi ies grăbită din casă îndreptându-mă către aşazisul meu loc de muncă.Un club,acolo lucrez ca şi dansatoare şi le satisfac plăcerile şi fantezile celor mai bogaţi bărbaţi care îşi fac veacul în cluburi extravagante.
Intru înăuntru şi merg în cabina de probă unde mă schimb într-o ţinută sexi apoi merg către bar unde observ un tip destul de interesant care se uita la mine.Era un brunet cu nişte ochi abisali ca de onix,un corp foarte bine lucrat,îmbrăcat într-o cămaşă gri deschis la primi 3 nasturi,nişte blugi albaştri şi o pereche de tenişi negri.
~Din perspectiva lui Sasuke~
Astăzi este ziua mea de naştere,ca de obicei mama şi tata sunt plecaţi într-o călătorie de afaceri aşa că în seara asta am ieşit cu prietenii mei într-un club.Merg la bar comand ceva de băut şi îmi arunc privirea în toate direcţiile observând o fată cu părul rozaliu,ochii verzi asemeni ierbi proaspete şi cu un bust destul de generos.Rozalia se uita insistent la mine aşa că mă apropii uşor de ea şi o invit să bea ceva cu mine.Fata se uită cu o privire perversă apoi spune că acceptă bucuroasă.Îi ofer o tequila şi nu după mult timp rozalia mă întreabă dacă am chef de puţină distracţie,îmi apare un zâmbet pervers în colţul gurii şi dau afirmativ din cap iar ea mă ia de gulerul cămăşii şi mă trage dupa ea până într-o cameră mai retrasă.O arunc brutal pe pat apoi îi dau jos fusta şi dintr-o mişcare îi sfâşii şi bluza rămânând fâşii subţiri catifelate astfel reuşind să mă pot delecta cu formele ei apetisante sărutând-o uşor pe buze apoi pe gât şi din ce în ce mai jos.
Brunetul posedă o forţă brutală penetrându-mă din ce în ce mai tare,muşcându-mă apoi uşor de sâni şi de gât lăsând ca firişoare subţiri de sânge să se prelingă uşor pe corpul meu firav,iar eu scoţând din când în când gemete de durere şi alteori chiar de plăcere.Eu şi brunetul eram nud,acoperiţi doar de o pătura subţire.O noapte incendiară,pentru mine a fost prima dată când m-am simţit cu adevărat bine.
S-a făcut dimineaţă iar soarele îşi trimite razele în camera unde noi dormeam,deschid uşor ochi apoi mă ridic leneş şi mă îmbrac în alte haine ieşind afară în linişte deoarece el încă dormea.Merg la bar unde mai erau angajaţi şi întreb dacă îl cunoaşte cineva unul dintre ei îmi spune că îi stie doar numele acela fiind Sasuke Uchiha.
Ies din club şi merg către casă unde mă schimb fac un duş îmi fac ceva de mâncare punându-mă la tv..asteptând să se faca ora 12 să pot pleca la scoală,astăzi învăţăm dupa amiaza.
Mă trezesc şi observ că rozalia a plecat.E prima dată când întâlnesc o fată aşa de neobosită şi totuşi atât de bună.Cu gândurile astea în minte mă ridic şi eu din pat mă îmbrac în hainele mele apoi plec să fac un duş,să mă schimb şi să mă pregătesc de şcoală.Este prima zi deci dacă lipsesc e posibil să rămân fără nici un ban la ce disperat de viaţă e tata.

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:44 am, editata de 13 ori
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana~Didy la data de Joi Aug 16, 2012 11:00 am

Hei, foarte frumos capitol.Greseli nu sunt foarte multe si desi e ceva putin pervers cuvintele sunt foarte stilate iar asta face sa fie interesant.Place mooolt de tot :X Tine-o tot asa :)

Diana~Didy
Incepator Forum
Incepator Forum

Reputatie : 1

Sus In jos

Mesaj Scris de Apollo la data de Joi Aug 16, 2012 11:14 am

Au facut-o atat de repede? :O
Stii ca te bat, voiam mai indetaliat........
Off off cer prea mult...
Next si merci ca m-ai anuntat:*

Apollo
Admin
Admin

Comentarii :

Sus In jos

Mesaj Scris de Myst87 la data de Vin Aug 17, 2012 1:14 am

pff ce idee super ti-a venit sys:Xcontinui sa ma uimesti

Myst87
Incepator Forum
Incepator Forum

Reputatie : 100

Sus In jos

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) la data de Vin Aug 17, 2012 6:21 am

Mary, Mary,
dac nu aduci next te bat, si nu glumesc
deci iubitica sa stii ac imi place la nebunie,
saraca Sakura prin cite a patit si Sasuke daca
e bogaat si invata bine, de ce se culca prin baruri de la 16
ani sunt sigura ca vrea mostenitori,
cred ca vrea si el batut.
astept next si anunta-ma cind il pui. sarut sarut sarut
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.

Vezi profilul utilizatorului http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de SasuSaku2012 la data de Vin Aug 17, 2012 11:48 am

Wow.....povestea ta este super...m-ai impresionat nu mai am cuvinte......si te rog sa ma anunti si pe mine cand pui nextul la ambele ficuri sarut sarut multumesc!!!!
SasuSaku2012
Incepator Forum
Incepator Forum

feminin Balanta Mesaje : 27

Data nasterii : 25/09/1999

Localizare : La PC.....

Hobbie : Dau sfaturi.....

Stare de spirit : Depinde de imprejurari....

Sus In jos

Mesaj Scris de vip.666 la data de Mar Aug 21, 2012 9:01 am

Max a scris:

Au facut-o atat de repede? :O
Stii ca te bat, voiam mai indetaliat........
Off off cer prea mult...
Next si merci ca m-ai anuntat:*
tu ca de obicei curioasa din fire Max :))
Fain ficul pupici si cat mai multa inspiratie !♥ sarut

♥♥♥♥♥♥
vip.666
Incepator Forum
Incepator Forum

feminin Gemeni Mesaje : 20

Data nasterii : 06/06/1997

Varsta : 20

Localizare : in lumea mea ;) ♥

Hobbie : frec menta :))♥

Stare de spirit : mai schimbatoare ca vremea ;) ♥

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Joi Sept 13, 2012 1:21 am

Capitolul 3

Mă trezesc şi observ că rozalia a plecat. E prima dată când întâlnesc o fată aşa de neobosită şi totuşi atât de bună. Cu gândurile astea în minte mă ridic şi eu din pat mă îmbrac în hainele mele apoi plec să fac un duş,să mă schimb şi să mă pregătesc de şcoală. Este prima zi deci dacă lipsesc e posibil să rămân fără nici un ban la ce disperat de viaţă e tata.
Ajung în faţa şcolii. Desigur că nu mai e nimic nou,sunt obişnuit să mă transfer de la o şcoala la alta de când tata şi mama s-au despărţit desigur că nu prea înteleg de ce încă locuiesc împreună iar tata îşi aduce când vrea el amantele acasă,dacă asta se poate numi casă,ne mutăm de câteva ori pe an când tata are afaceri mai importante în alte ţări. Distras de gândurile mele “importante”aproape că nu observasem că mă aflam la uşa clasei iar toţi se uitau la mine ca la maşini străine,adică nu că nu aş fi fost.
-Ei bine elevi astăzi vom avea 2 colegi noi şi anume Sasuke Uchiha şi Sakura Haruno…salutaţii,faceţi cunoştinţă şi sper să vă înţelegeţi bine.
Deci se pare că nu sunt singurul care se transferă la şcoala asta. Puţin nedumerit de situaţie îmi dau seama că acea Sakura se află chiar în spatele meu,nu de alta dar mi-a dat un picior de era să mă trezesc pe jos.
-Învaţă să nu mai blochezi uşa cand vor şi alţii să intre.Spune ea pe un ton ironic şi destul de enervant.
Mă întorc nervos cu intenţia de ai da o palmă,nu obişnuiesc să dau în fete dar ea nu prea cred că e fată la ce forţă are,oricum rămân cu gura căscată când mă uit mai atent la faţa ei,era fata de noaptea trecută. Am rămas amândoi mai mult ca şocaţi,dar desigur se găsi un prost să ne întrerupă,adică domnul profesor ne-a spus că ne putem alege locurile unde să stăm…Deşi nu înţeleg despre ce locuri vorbeşte că sunt doar 2 bănci lipite. Fără a mai comenta cineva ceva mergem liniştiţi şi ne aşezăm în penultima bancă de la geam,ăsta e locul meu favorit nu aud nimic de la tablă iar priveliştea e grozavă.
Asta mai lipsea ca idiotul de seara trecută să fie în aceaşi clasă cu mine. Nici nu vreau să îmi imaginez ce îi fac dacă spune cuiva unde ne-am întâlnit noi prima dată,cu siguranţă nu se va mai putea însura dacă scoate vreo vorbă.
Orele au trecut greu iar eu mă tot gândeam la ce i-aş face dacă spune cuiva,el desigur că se uita la faţa mea,aveam o expresie de-a dreptul diabolică şi cu siguranţă nu vrea să ştie la ce mă gândeam în momentul ăla.
Cu siguranţă am gândit prea mult,se pare că se terminaseră toate orele de mult timp şi toţi plecaseră numai eu stăteam în banca mea aproape moartă de somn. Mă ridic şi eu uşor din bancă îmi iau geanta şi mă îndrept spre casă. Am stat cam jumătate de oră în stradă asteptând un taxi şi când mi-am dat seama că nu o sa ajungă am mers pe jos. Străzile astea sunt înfricoşătoare bine că nu stau prea departe. Mergeam liniştită pe drum ,era o linişte profundă aproape că îmi auzeam gândurile când dintr-o dată simt o mână puternică care mă prinde strâns de talie.
-Bună frumoaso ţi-a fost dor de mine?
Era o voce aşa cunoscută care îmi dădea fiori de fiecare dată când o auzeam.Mă întorc nervoasă cu faţa spre el şi îmi dau seama că aveam dreptate. Numele lui e Gaara ultima dată când îmi amintesc că l-am văzut este când am fugit din locul unde aproape că mă ţinea sechestrată,este mai degrabă un fost iubit psihopat ce nu trece peste o despărţire.
-Lasă-mă în pace idiotule şi du-te unde ai treabă!spun eu cu o urmă de frică în glas.
Fără a mai spune ceva mă trage forţat pe o străduţă îngustă şi începe să mă sărute brutal şi să mă muşte apoi trage de hainele de pe mine rămânând doar în lenjerie intimă. Mai avea puţin şi mă dezbrăca de tot cănd dintr-o dată zboară la vreo 2 metri distanţă. Mă uit în spatele meu şi observ mai mulţi băieţi dintre care şi…

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:46 am, editata de 6 ori
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Myst87 la data de Joi Sept 13, 2012 4:48 am

wow sys m-ai lasat in suspans :Xfic-ul a devenit super interesant de-abia astept next-ul:*

Myst87
Incepator Forum
Incepator Forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Apollo la data de Joi Sept 13, 2012 4:57 am

A doua, asta patesc daca ma trezesc tarziu :-w.
Oricum imi place, dar asta e ceva obisnuit sa spun.
Deci ei sunt in aceiasi clasa? Deja ceva epic cu care trebuia sa fiu obisnuita.
Cum o fi, Gaara? Apare si idotu asta dragut prin plan:X:X off ce l-as musca sarut .
Next please :) nebun

Apollo
Admin
Admin

Comentarii :

Sus In jos

Mesaj Scris de <Irry la data de Joi Sept 13, 2012 5:35 am

Super tare capitolul,dar tot nu imi vine sa cred ca m-ai lasat in suspans te impusc iubire.
Abea astept nextul vino cu el de urgenta.

<Irry
Moderator
Moderator

feminin Taur Mesaje : 107

Reputatie : 9

Data nasterii : 30/04/1997

Localizare : In fata Pc-ului

Hobbie : Scrisul,cititul ,sala

Stare de spirit : nada

Sus In jos

Mesaj Scris de RkSt la data de Joi Sept 13, 2012 5:39 am

super tare:X:X...astept next:X:)
Off Regulamentul asta, mama lui de regulament. Comurile mai mici de 10 cuvinte sunt considerate spam.

RkSt
Incepator Forum
Incepator Forum

Varsator Mesaje : 9

Reputatie : 0

Data nasterii : 15/02/1993

Varsta : 24

Sus In jos

Mesaj Scris de •Kira™ la data de Joi Sept 13, 2012 11:57 pm

Buna *hug*
Am trecut si eu pe aici :D
Foarte interesant *hmm*
Saracuta Sakura :(
Uiii, au facut-o din prima :x Dar, doream ceva mai detaliat! *d* :-w
Vreau next-ul si sper sa ma anunti ^^
Spor la scris si multa imaginatie! ;)

•Kira™
Incepator Forum
Incepator Forum

feminin Pesti Mesaje : 10

Data nasterii : 03/03/1996

Varsta : 21

Localizare : Iη мy bєdяσσм ♡

Hobbie : Fic'uri , мuzicα ♡

Stare de spirit : sκαrγ ♡

Vezi profilul utilizatorului http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Dum Sept 30, 2012 10:33 am

Capitolul 4

Fără a mai spune ceva mă trage forţat pe o străduţa îngustă şi începe să mă sărute brutal şi să mă muşte apoi trage de hainele de pe mine rămânând doar în lenjerie intimă. Mai avea puţin şi mă dezbrăca de tot când dintr-o dată zboară la vreo 2 metri distanţă. Mă uit în spatele meu şi observ mai mulţi băieţi dintre care Sasuke si Naruto? O doamne de unde naiba se cunosc aştia 2? Dacă idiotul de Sasuke îi spune ceva lu Naruto în legătură cu ce s-a întâmplat în barul ăla o să regrete toată viaţa lui asta. Mă uit spre Sasuke cu o faţă uşor iritată acesta părea foarte surprins dar în acelaşi timp îmi dau seama că ştie motivul pentru care am expresia asta. Nu după mult timp îl văd pe Naruto care îşi dă hanoracul jos şi se apropie uşor punându-mil mie apoi mă ia în braţe sărutându-mă pe frunte şi spunându-mi că totul va fi în regulă. Naruto este un baiat înalt cam de 1,80 ,cu părul blond,ochii albaştri asemeni celor mai preţioase smaralde, foarte drăgutz şi de asemenea fratele meu. Desigur că nu suntem fraţi de sânge,eu am fost înfiată de doamna Uzumaki după ce soţul acesteia a avut un accident de maşină şi a murit. Naruto mi-a fost mereu aproape când am avut probleme sau am dat de bucluc şi deşi ştiam că mă place de ceva timp niciodată nu am dat importanţă acestui lucru dar nici nu înseamnă că nu simt nimic pentru el.
Mă uit mai atent la ceilalţi 2 băieţi din spate şi îmi dau seama că unul dintre ei este defapt o fată.Părul ei este brunet cu reflexii albastre iar ochii ei sunt negri asemeni unor rubine. Îmi fixez privirea către ea iar aceasta se îndreaptă către mine, îmi întinde mâna şi îmi spune că numele ei este Hinata. Încerc să fac şi eu acelaşi lucru dar nu apuc căci încep să tremur şi leşin.
Se pare că Sakura şi Hinata fac cunoştinţă,dar dintr-o dată îmi dau seama că rozalia începe să tremure şi să se bălăngăne,idiotul de Naruto deşi e lângă ea pare puţin speriat de bombe,of doamne nu înţeleg de ce e aşa panicat. Nu mai stau mult pe gânduri şi mă îndrept repede către ei reuşind să o prind exact înainte ca(,)corpul ei firav să facă atingere cu pământul,o ridic uşor şi o duc către maşină unde mă aşez cu ea în spate iar Naruto merge cu Hinata în faţă,rămâne Shikamaru care spune că va merge cu motorul lui în urma maşinii noastre. În mai puţin de jumătate de oră ajungem, idiotul de Naruto era să intre în vreo trei maşini tot drumul,dar ce contează era pentru o cauză nobilă. Deci cum spuneam în mai puţin de jumătate de oră ajungem în faţa unei vile mari cu vreo 3 etaje,vişinie. O iau pe Sakura în braţe şi mă îndrept cu ea către intrare. Naruto ne deschide uşa şi când îmi arunc privirea în living observ o încăpere mare cu draperii vişinii ,doua canapele crem,pe jos porţelan alb şi un covoraş din blană de trigru alb.
Adevărul este că am rămas puţin WOW dar renunţ la a mă holba şi îl intreb pe Naruto unde este camera rozaliei,acesta îmi face semn că la etajul 2 prima cameră şi mă îndrept spre scări cu ea. Ajunşi la cel de-al doi-lea etaj intru în camera în care mi-a spus el şi rămân cu gura căscată când văd că era o cameră cu roz şi mov ,un pat de mijloc şi un covoraş asemeni celui din living.
O aşez cu grijă pe pat şi mă aşez lângă ea,chipul ei angelic mi-a transmis dorinţa de a o săruta aşa că mă aplec uşor către buzele ei care aveau un gust uşor dulceag. Dintr-o dată o văd că îşi deschide uşor ochii şi mă priveşte cu teamă.

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:47 am, editata de 5 ori
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de <Irry la data de Dum Sept 30, 2012 11:20 am

Priiiiiiiiimmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaa si ma bucur.E super tare scumpo ,si vreau nextul. Si aici si pe blog.
Si fetelor a da si baietii ce ar fi sa fim si noi mai activi facem panze de paienjeni pe aici

<Irry
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Lory*Ely la data de Lun Noi 05, 2012 12:26 pm

"Putin nedumerit de situatie imi dau seama ca acea
Sakura se afla chiar in spatele meu,nu de alta dar mi-a dat un picior de era sa
ma trezesc pe jos.
Ma
intorc nervos cu intentia deaid a o palme,nu obisnuiesc sad au in fete dar ea
nu prea cred ca e fata sa ce forta are" faza asta e din capitolul anterior și nu mi-o pot scoate din minte,e prea penală,nu mai pot d râs =]]],adu next repede te rooog și anunță-mă
P.S. Te rog să fi puțin mai atentă la greșelile de tastare/ortografie...atât^_^ te pwp bye
Lory*Ely
Membru Premiant
Membru Premiant

feminin Fecioara Mesaje : 10

Data nasterii : 02/09/1999

Localizare : Oriunde vrey :*

Hobbie : Să lupt cu greutățile vieții

Stare de spirit : E bună,dar merge și mai bne :>

Comentarii : Nu încerca să fi ceea ce nu ești
Nu încerca să simți o durere pe care n-o ai
Nu încerca să-ți ignori inima....
E chiar atât de greu să fi tu?

Sus In jos

Mesaj Scris de Ilinca(Ily) la data de Vin Noi 09, 2012 12:26 pm

Doamne am perdut 2 capitole minunate.
Mary esti foarte tare decia stept nextul si
vreau sa vie cit mai repede deci unete pe tastat. Pupici
Ilinca(Ily)
Scriitor Forum
Scriitor Forum

feminin Mesaje : 325

Localizare : In fata monitorului

Hobbie : Cititul ficurilor interesante si compunerea lor!

Stare de spirit : Se poate si mai bine.

Vezi profilul utilizatorului http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de mihaela itachi la data de Dum Noi 18, 2012 7:18 am

super tare ficul!sunt noua aici si ma uitam si eu si am vazut ficul tau..e minunat si imi place la nebunie,e foarte cul!>
mihaela itachi
Incepator Forum
Incepator Forum

feminin Balanta Mesaje : 2

Data nasterii : 28/09/1994

Varsta : 22

Localizare : konoha

Hobbie : desenurile anime

Stare de spirit : razbunatoare si rece!

Sus In jos

Mesaj Scris de »ღ»Mary»ღ» la data de Lun Noi 19, 2012 10:32 am

Capitolul 5

O aşez cu grijă pe pat şi mă aşez lângă ea,chipul ei angelic mi-a transmis dorinţa de a o săruta aşa că mă aplec uşor către buzele ei care aveau un gust uşor dulceag. Dintr-o dată o văd că îşi deschide uşor ochii şi mă priveşte cu teamă.
Am fost trezită de o senzaţie ciudată,aveam impresia că cineva mă priveşte,aşa că deschid speriată ochii dar mă liniştesc când văd că era doar Sasuke care se uita cu dragoste la mine,apoi ridică mâna dreaptă şi îmi dă într-o parte o suviţă rebela care acoperea chipul meu drăgălas.Stai!Mi se pare mie sau brunetul se uita la mine cu dragoste?Nu,aşa ceva e imposibil,e doar un fustangiu nimic mai mult care probabil s-a simţit bine în seara aceea şi mă mai vrea odată dar ce pot spune ghinionul prostului…nu mai are o altă ocazie asemănătoare.
După câteva minute mă opresc din a mă gândi la tâmpenii şi observ că băiatul nu s-a mişcat de lânga mine şi are aceaşi expresie pe faţă aşa că mă ridic nervoasă şi îi dau o palmă pe care cu siguranţă a simţit-o.
-Să recapitulăm.Te salvez de nişte idioţi care vroiau să te violeze,te prind înainte să cazi,te aduc în camera ta în braţe şi te pun în pat iar tu mă plezneşti?spune brunetul adresându-mi o privire mai mult decât ucigătoare.
Văzând asta îmi apare un sentiment de teamă aşa că mă ridic repede din pat şi îmi cer scuze făcându-l să chicotească uşor.Mă îndrept sfioasă către dulap de unde aleg o pereche de blugi negri,nişte teneşi gri şi un maieu alb pe care scria “I love danger”ceea ce l-a facut pe Sasuke să râdă cu gura până la urechi deşi eu nu prea înţelegeam idea,apoi merg în baie unde mă schimb şi când ies văd că el deja coborâse la ceilalţi aşa că ies şi eu din cameră şi mă îndrept spre scări dar nu apuc să cobor doua trepte că mă împiedic şi cad direct în braţele perversului ,iar mâna lui desigur că era pe fundul meu,unde altundeva o putea pune şi el.Îl bruschez puţin şi mă dau repede jos din braţele lui uitându-mă către Naruto care nu părea deloc fericit ci din potrivă avea privirea în pământ,părea că se gândeşte la ceva anume ce îl întrista.Nu stau mult pe gânduri şi mă uit nervoasă către Sasuke,acesta înţelege mesajul şi dă din cap în semn că nu are nici o idée şi că el nu a spus nimic.Schiţez un zâmbet drăgălas apoi mă îndrept către Naruto şi îl sărut pe obraz spunându-i la ureche că îi mulţumesc, apoi îl strâng tare în braţe deja cred că nu mai avea aer că simţeam cum dă din mâini,încep să râd zgomotos apoi îi intreb pe ceilalţi daca au un plan pentru seara asta.
Hinata vine entuziasmată spre mine spunându-mi că ea nu are nici un plan.Mie îmi apare o expresie diabolică şi gesticulez în semn că am multe planuri pentru seara asta.
Deci clar fata asta e diabolică,nu,e nebună,adică cum îi poate trece prin cap să ne spună să îi căutăm pe cei care au încercat să o violeze?Nu i-a ajuns odată sau nu a fost pe deplin satisfacută.Poate trebuia să mai întârziem puţin cât se simţea şi ea bine apoi să o salvăm.Spre uimirea mea toţi păreau entuziasmaţi de idée numai eu eram nervos şi mai aveam puţin şi distrugeam totul de prin casă.Sincer nu inteleg de ce îmi pasă dar cu siguranţă fata asta merită o lecţie să stea liniştită data viitoare şi să nu mai dea singură de bucluc…dar din câte văd pare imposibil.
După multe rugăminţi din partea Hinatei le spun celorlalţi că mă bag şi eu iar Bruneta sare bucuroasă pe mine reuşind să mă facă să îmi pierd echilibrul astfel unindu-ne buzele într-un sărut apăsat şi foarte scurt.Mă ridic repede şi o văd pe Sakura care schiţa o privire sfăşietoare către mine şi către Hinata,bine că aceasta nu observase,adică nu înţeleg idea ea nu mă place pe mine îl place pe naruto aşa că nu are motive să fie geloasă.Oh,nu pot să cred că gândesc aşa,adică cum să îl placă pe Naruto când sunt frati?Eh,în plus nici Hinata nu mă place ci îl place pe Naruto,deja am un complex de inferioritate dacă mai gandesc mult aşa,adică blondul e aşa enervant şi tot timpul râde iar eu sunt gelos pe el deci o iau razna,şi în plus sunt gelos pentru Sakura când ştiu că pot avea orice fată vreau,deci clar trebuie să ies mai des.

Ultima editare efectuata de catre »ღ»Mary»ღ» in Mar Mai 21, 2013 11:49 am, editata de 2 ori
»ღ»Mary»ღ»
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de <Irry la data de Lun Noi 19, 2012 10:39 am

Sa incepem cu inceputul:
Eu sunt prima forever.
Foarte foarte tare nu am ce comenta asta esti tu cea mai tare dintre toate.Astept nextul>Si sper ca te-ai apucat de scris la pk ca de nu te bat. nebun nebun nebun nebun

<Irry
Moderator
Moderator

Sus In jos